אודות

אודות חברת קליניק ושירותי הנקיון שלה

במשך שנות פעילותה הרבות של החברה, היא צברה ידע וניסיון רב בעיקר בתחום ניקוי ספות, המאפשרים לה להתמודד עם עבודות בכל סדר גודל, והכול ברמה הגבוהה ביותר. לחברה שורה של לקוחות קבועים וותיקים, ביניהם משרדי חברות ביטוח, סוכנויות ביטוח ועוד וכמובן שכל העבודות מתבצעות תוך פיקוח קפדני של מנהל מטעם החברה.

ניקיון שטיחים מקצועי
ישנן משימות בתחום הניקיון שקשה מאוד לבצע בבית או במשרד ללא סיוע מקצועי, ואחת מהן היא ניקוי שטיחים. השטיחים הם חלק בלתי נפרד מכל בית ומכל משרד, ולפעמים הם זקוקים לניקוי עמוק יותר מאשר שאיבת האבק השוטפת. חברת קליניק מבצעת ניקוי שטיחים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ושומרת על השטיח שלכם לאורך זמן. הרמה המקצועית הגבוהה שלנו, מאפשרת לנו לטפל בשטיחים שלכם אחרי הצפות ונזקים אחרים הנגרמים להם.

חברת קליניק מספקת שירותי ניקיון מגוונים, ודואגת להתאים את חבילת השירותים הדרושה לכל לקוח ולקוח. בצורה זו אתם, לקוחותינו, יכולים ליהנות מסביבה נקייה יותר, וממחירים הוגנים יותר. אם רמת התחזוקה של המשרד חשובה לכם, אתם מוזמנים לפנות לחברה ותיקה ומנוסה, שיודעת לשרת את לקוחותיה בנאמנות.

עומדים לעבור לבית חדש? חברת קליניק מספקת שירותי ניקיון מיוחדים לאנשים שעוברים לבית חדש או אחרי שיפוץ. השירות כולל ניקוי יסודי, הפותר אתכם משאריות של צבע, כמו גם שירותי פוליש ווקס, המביאים את הרצפה שלכם לרמת גימור מושלמת.

בקליניק זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ותספק עבורכם את השירות הטוב ביותר.

שירותי החברה כוללים
* ניקוי דירות, בתים, מוסדות ומשרדים לאחר שיפוץ או צביעה
* ניקוי משרדים, דירות ומוסדות לאחר גמר הבנייה ולפני אכלוס
* ניקוי שטיחים וריפודים מכל הסוגים בחומרים מתקדמים
* ליטושי רצפות ושיש: פוליש, הברקה קריסטלית, ליטוש אבן ועוד
* מיוחד: תיקון ושיקום שטיחים (מקיר לקיר וניידים) הסובלים מנזקי אש והצפות
* חידוש ותיקון שטיחים ישנים
* ניקוי ספות עור
* ניקוי ספות

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור מגוון רחב של שירותי חידוש, שיפוץ וניקיון לבית חייגו כבר עכשיו למומחים של חברת קליניק

אודות