ניקוי ספות בבית הלקוח

ניקוי ספות בבית הלקוח – שירות עד הבית

ניקוי ספות בבית הלקוח הינו פתרון פופולארי ומבוקש אשר מאפשר לכם לזכות בניקוי המושלם מבלי להוביל את פריטי הריהוט למפעלי החברות השונות, או לעסוק בנקיון הספות באופן עצמאי. ניקוי ספה דורש ידע ומיומנות ולכן יש להקפיד ולהיזהר בביצוע פעולות מיותרות אשר עשויות לעלות לכם באובדן הפריט האהוב.

אם מדובר בנקיון כתמים קלים הרי שניתן בהחלט לנקות ולתחזק את הספה באמצעות חומרים עדינים ותוך שימוש במטלית עדינה ולחה, אולם ככל שמדובר בכתם עקשני, אין לבצע פעולות אגרסיביות, אשר עשויות לפגוע בטקסטורה של הבד ולפגום בצבעיו המקוריים. ניקוי ספות בבית הלקוח מעניק שנעשה ע"י חברת פוליש מקצועית ,לכם את הנוחות המושלמת לחידוש וריענון מראה הספות בביתכם, וכל זאת מבלי לצאת מן הבית.

מומחי הנקיון של חברת קליניק פועלים במיומנות רבה להסרת כל כתם עיקש במטרה להשיב את חיותו, רעננותו ומראהו המקורי של מושב הספה. המומחים יגיעו לביתכם לאחר תיאום עם נציגי החברה, כשהם מצויידים במכשירים ובמתקני השאיבה המקצועיים, ויבצעו באמצעותם את כל הנדרש מבלי לגרום להפרעה ומבלי שתצטרכו לכתת את רגליכם אל מפעלי הנקיון, או להוביל את הפריט אליהם לצורך הניקוי. במקרים מסויימים יידרשו תהליכי ניקוי ייחודיים במפעלי חברת קליניק ו חברת פוליש מקצועית, אשר יותאמו לסוגי הבד באופן מושלם.

במקרים אלו יובילו הצוותים המיומנים את פריטי הריהוט וישיבו אותם אליכם לאחר ניקוי מושלם, כשהם רעננים ומוכנים לשימוש. הצוותים המיומנים של חברת קליניק, חברת הנקיון המקצועית ביותר, זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ומלבד ניקוי ספות בבית הלקוח הם מומחים גם בניקוי שטיחים, מזרונים ובדי ריפוד אשר ניזוקו בעקבות נזקי הצפה. הטיפולים כוללים שאיבה מיוחדת של עודפי הנוזלים אשר ספגו הפריטים, ייבושם באופן מוחלט ושימוש בחומרים מיוחדים שתפקידם לנטרל ריחות קשים, ובין היתר ריח של עובש ורטיבות.

ניקוי ספות בבית הלקוח