ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד עם המקצוענים של קליניק

ניקוי ספות בד דורש טיפול מקצועי ומדוקדק אשר ישיב לרהיט האהוב עליכם את חזותו המקורית והרעננה, מבלי לפגוע בבד ולגרום לו לנזק בלתי הפיך. את ניקוי הספה רצוי לבצע באופן עצמאי ושוטף כחלק מהתחזוקה הכוללת של הפריטים בביתכם.

כל זאת נכון ומומלץ, כל עוד לא מדובר בניקוי כתמים גסים, או בנסיון עיקש להשיב לספה את רעננותה תוך שימוש באמצעים מזיקים. את הספה אין להבריש במברשות בלתי מקצועיות אשר עשויות לפגום בטקסטורה שלה, אין לכבס את בדי הריפוד מחשש לכיווצו של הבד ולדהייה מסוכנת של צבעיו, ואין להשתמש בחומרים בלתי מקצועיים אשר עשויים להותיר שכבה דביקה על מושב הספה. מומלץ לקרוא בעיון רב את הוראות היצרן, ולחפש את הוראות הניקוי המדוייקות עבור הפריטים הספציפיים. את מרבית הספות ניתן לשאוב בזהירות, ואם נשפך לכם משהו על בדי הריפוד יש להשתמש במגבת נייר או במגבת בד לבנה, תוך לחיצה על הכתם אולם ללא שפשוף, בכדי שלא לפגום באיכות הריפוד.

עם זאת, ועל אף התחזוקה השבועית השוטפת, תזדקקו מפעם לפעם לשירותי ניקוי ספות בד מקצועי, אשר ישיב לספה האהובה עליכם את המראה הדקורטיבי המושלם. פעולות נחוצות אלו יידרשו לכם מעת לעת וכמו כן במקרים ספציפיים בהם תבקשו להסיר כתמים עקשניים, מבלי לפגוע בבד עצמו.

חברת קליניק, חברה מקצועית לניקוי ספות בד, שטיחים וריפודים, מתמחה בניקוי ספות בד מכל הסוגים, כאשר צוותי העובדים המיומנים שלה יאבחנו את סוג הבד הספציפי ויתאימו עבורו את שיטת הניקוי המדוייקת, בין אם מדובר בכותנה, פשתן, צמר, משי, פוליאסטר, ניילון, אקרילן ועוד. הצוותים המומחים יבצעו את פעולות הניקוי במפעלי החברה או בבית הלקוח, על פי בחירתכם, כאשר הם משתמשים בחומרי ניקוי תקניים ואיכותיים ובמכונות המתקדמות והמשוכללות ביותר בענף.

ניקוי ספות בד