ניקוי ספות

ניקוי ספות איכותי ומקצועי של קליניק

אתם ואורחיכם מבלים זמן כה רב על מערכות הישיבה והספות שלכם – אם כך, מדוע אינכם דואגים לניקיונן באותה תשומת לב שאתם מקדישים לניקוי הרצפה עליה הן עומדות? אבק, אגלי זיעה, פירורים, מיקרו-אורגניזמים הנישאים באוויר – כל אלו מגיעים אל הריפוד והקפלים, חודרים עמוק פנימה ונדבקים אל הספה מדי יום, תוך יצירת מצע אטרקטיבי לשגשוגן של בקטריות.

לא עוד! עם ניקוי ספות מקצועי מבית קליניק, הריפוד תמיד יישאר נקי ומבריק!

ניקוי ספות מקצועי מתחיל במגע מקצועי שעושה את ההבדל הן אם מדובר בשירות ניקוי ספות עור או ניקוי ספות בד, אז מדוע כדאי לכם להזמין את שירותיהם של אנשי המקצוע של קליניק? כי ההבדל שעושה ניקוי ספות מקצועי מורגש בהחלט. ניקוי ריפודים אינו משימה קלה לביצוע באופן עצמאי: שאיבה פשוטה של הריפוד אינה תחליף לכיבוס מקצועי ויסודי, הברשה יכולה לפגום בטקסטורת הבד, חומרי ניקיון לא מתאימים יכולים לגרום ליצירת כתמים ולדהייה, כיבוס במכונת כביסה עלול לכווץ את הריפוד, ושימוש בסבון לא מתאים עלולה להשאיר את המושבים דביקים ועל כן מועדים יותר לקליטת לכלוך. על כן הפקידו את ניקוי הספות בידי אנשי המקצוע המיומנים שלנו.

בעזרת הידע העשיר שלנו בתחום ניקוי ספות וניסיוננו הרב נוכל להתאים לכם את שיטת הניקוי והחומרים בהם נעשה שימוש לסוג הבד והריפוד, בין אם זו ספת עור, ספות בד טבעי (פשתן, כותנה, צמר וכו') או ריפוד סינתטי (אקרילן, פוליאסטר, ניילון וכו').

ניקוי ספות

קליניק בהנהלת אריק ירון מציעה לספות שלכם טיפול מן השורה הראשונה:
* מומחים בניקוי ספות – טיפול בכל סוגי הריפודים
* התאמת אופן וסוג הניקוי לזהות הריפוד
* ניסיון ומקצועיות של למעלה מ-30 שנה
* ביצוע עבודות בכל קנה מידה, כולל למוסדות ולעסקים
* שירות מהיר, יעיל ואדיב לקבלת הצעת מחיר לניקוי ספות יסודי ומקיף, השומר על איכות הריפוד בצורה הטובה ביותר, צרו עמנו קשר.

כמו כן, חברת קליניק שמה לעצמה דגש באיכות ומקצוענות. אנו בחברת קליניק מודעים לצורך האמיתי של הלקוח לקבל שירות מקצועי ואמין. אנו עומדים בזמני השירות, מחירים קבועים וכמו כן מקצוענות נטו בשטח. קבלו כבר עכשיו הצעה עבור ניקוי ספות בד או ספות עור.

לקבלת הצעת מחיר טלפונית לניקוי ספות התקשרו עכשיו: 289-999–1800 (שיחת חינם)

ניקוי ספות

ניקוי ספות