ניקוי ריפודים

ניקוי ריפודים של חברת קליניק – הנקיון המקצועי ביותר

הילדים הרסו לגמרי את הריפוד של הספה ? השערות של הכלב מסרבות לרדת מהכורסה ? אל תמהרו להחליף את מערכת הישיבה. חברת קליניק מספקת שירותי ניקוי ריפודים, המאפשרים להחזיר לרהיטים שלכם את המראה החדש שלהם.

מתי כדאי לפנות לשירות ניקוי ריפודים?
* כשאתם לא מצליחים להיפטר מכתמים על הריפוד בכוחות עצמכם
* לניקוי תקופתי, שמטפל בכתמים ישנים ובאבק המצטבר בריפוד
* אחרי הצפה
* אחרי שריפה

במה שונה ניקוי ריפודים מקצועי מהניקוי הביתי?
השוני העיקרי בין ניקוי ספות מקצועי לניקוי עצמאי נעוץ בעיקר בחומרים שמשתמשים בהם ובשיטות הייבוש וכמו כן גם בחומרים מטהרי ריחות כגון אוקיינוס. חברת קליניק עושה שימוש בחומרים מתקדמים, שעוזרים לה להיפטר מכל סוגי הכתמים. את חומרי הניקוי אנו מתאימים לבד הריפוד, וכך הבד אינו נפגע בתהליך הניקוי. מעבר לזאת, אנו מקפידים על ייבוש מלא ואיכותי של הרהיט בסיום הניקוי, זאת במטרה למנוע התפתחות של עובש.

קליניק – הרהיטים שלכם בידיים טובות
לחברת קליניק ניסיון נרחב בניקוי שטיחים וריפודים, והיא מספקת שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. הניקוי מתבצע בבית הלקוח, ובשעות הנוחות לו. הניסיון המקצועי הנרחב מאפשר לעובדים המקצועיים שלנו לבצע את הניקוי בתוך פרקי זמן קצרים. אנו מטפלים בכל סוגי הרהיטים המרופדים כגון מערכות ישיבה, כורסאות טלוויזיה, כיסאות ועוד. שירותי הניקיון המקצועיים שלנו מאפשרים לנו להחזיר עטרה ליושנה לרהיטים שלכם, וכך נחסכת מכם הוצאה ניכרת על רהיטים חדשים.

ניקוי ריפודים למשרד
ריהוט משרדי נמצא בשימוש אינטנסיבי, ולכן זקוק לניקוי יסודי. אנו מספקים שירות ניקוי ריפודים גם למשרדים, ומבצעים עבודה איכותית ומהירה. אנו עוזרים לבעלי המשרד לשמור על סביבת עבודה מטופחת למען העובדים שלהם, וכדי ליצור את הרושם הנכון על הלקוחות הפוטנציאליים.

זקוקים לשירות ניקוי ריפודים? חייגו אלינו 1-800-289-999

ניקוי ריפודים