ניקוי שטיחים

שטיחים אינם רק אביזר דקורטיבי נעים לעין ולמגע, הם גם פריט פונקציונלי המספק לנו תחושת חום בימות החורף הקרים ומונע החלקה. אך למרות יתרונותיהם הרבים, כשזה נוגע לניקוי שטיחים העסק מסתבך. עם הזמן השטיחים בביתנו מתחילים לאגור אבק, כתמים וחיידקים שמזיקים לבריאותנו ועלולים לגרום לנו לפתח אלרגיות. על מנת להיפטר מנזקים כמו קרדית האבק והעש, חשוב להקפיד על ניקוי שטיחים יסודי של השטיחים מעת לעת. רבים מאיתנו מתעצלים לבצע שאיבת שטיח, שלא לדבר על ניקוי שטיחים יסודי אפילו אחת לעונה.

במקום זאת אנחנו דוחסים את השטיח כמו שהוא מאחורי הארון עד החורף הבא כשכל האבק והחיידקים עדיין בפנים. לכן חשוב להקפיד על ניקוי שטיחים מקצועי לפחות פעם בשנה, רגע לפני שאתם מגלגלים אותו עד לחורף הבא או לחלופין, כשאתם שולפים אותו לשימוש בתחילת החורף..

ניקוי שטיחים רגילים וכמובן גם ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועי לא רק שומר על אורך חייו של השטיח (בעוד שחובט שטיחים עלול לפגום באיכותו של השטיח), אלא מבטיח ניקוי יסודי ועמוק ששואבי האבק הביתיים אינם מסוגלים להגיע אליו. הוא יסייע בהוצאת ריחות לא נעימים ובהסרת כתמים עיקשים במיוחד שדבקו בשטיח ויספק לו רעננות של שטיח חדש. חברת קליניק מבצעת ניקוי שטיחים בבית הלקוח או במפעל החברה תוך שימוש בחומרים מיוחדים המותאים לכל סוג בד ושטיח באופן מיוחד.

הטיפול כולל חידוש שטיחים ותיקונם (כולל שטיחים שיוצרו בעבודת יד), יישום חומרי הגנה מפני כתמים ושימוש בחומרים מנטרלי ריחות קשים.

במפעל החברה ניתן לנקות שטיחים ניידים, כגון: פרסיים, סינים, אפגניים ועוד. צרו איתנו קשר על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור ניקוי שטיחים מקצועי. צוות קליניק יעמיד לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה אשר יישמח לענות לכם לכל בעיה או שאלה.